Kempings Ezermala

Par kempingu

Par kempingu

Kempings "Ezermala"

Kempings “Ezermala” piedāvā atpūsties skaistā vietā pie Sasmakas ezera, pilsētā Valdemārpils, Talsu novadā. Atrodamies 140 km braucienā no Rīgas. Pie mums iespējams nakšņot 4 mucu mājiņās ar brīnišķīgu panorāmas skatu uz ezeru, baudīt pirts priekus nelielā draugu vai ģimenes kompānijā. Izbaudīt klusu atpūtu pie dabas.

Kempinga viesi var izmantot bezmaksas:

  • koplietošanas wc/dušu
  • grilu,
  • pludmali,
  • ugunskura vietu,
  • bērnu laukumu,
  • volejbola laukumu,
  • automašīnas stāvvietu,
  • bezmaksas Wi-Fi.

Kempinga "Ezermala" kārtības noteikumi

Šie noteikumi reglamentē Kempinga Viesu tiesības, pienākumus un uzvedības normas, uzturoties Kempingā „Ezermala”, Blaumaņa ielā 14, Valdemārpils, Talsu novadā, Latvijā

Informācija par fizisko personas datu apstrādi, izmantojot videonovērošanas sistēmu

Kempinga "Ezermala" teritorijā tiek veikta videonovērošana tiešsaistes režīmā visu diennakti.

Kempinga "Ezermala" teritorijas karte

Procesā …

Kempinga "Ezermala" vēsture

2019. gada vasara

Pirmā kempinga sezona, atvērti apmeklētājiem

2018. gada vasara

Kempinga izveide sadarbībā ar ALTUM, LAD un LIAA ES līdzfinansējuma atbalstu

2017. gada vasara

Idejas rašanās, teritorijas labiekārtošana

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kopā kempingā “Ezermala” ir pieejamas 12 gultas vietas (četrās mājiņās), 10 telts vietas un 4 kemperu vietas.

Mājas lapā veicot rezervāciju ir iespējami norēķini ar maksājumu karti vai Paypal. Uz vietas kempingā var norēķināties ar maksājuma karti vai skaidrā naudā. Ir iespēja arī izrakstīt reķinu.

Jā, iepriekš saskaņojot ar Kempinga administrāciju. Par mājdzīvniekiem tiek ieturēta papildus samaksa 10 EUR (ieskaitot PVN). Viesiem ir pienākums Kempinga teritorijā turēt savus līdzi paņemtos mājdzīvniekus pie pavadas un neatstāt tos bez uzraudzības.

Elku liepa, Laumas dabas parks, Sasmakas muiža, piemiņas zīme Kr.Valdemāram, Lūrmaņu klintis, Bīlavu velna laiva, Ārlavas bānītis, u.c.

Tuvākie veikali atrodas 1 km no Kempinga – Valdemārpils pilsētas centrā.

Ar vislielāko atbildību un piesardzību pret mūsu klientiem, nodrošinām vairākus papildus drošības pasākumus šī gada vasarā. Uzkopšanā izmantojam dezinfekcijas līdzekļus ar 70% alkohola koncentrāciju. Papildus uzkopšanas koplietošanas mājiņā. Iespēja norēķināties bezkontakta veidā. Viesiem pieejama roku dezinfekcijas želeja ar 70% alkohola koncentrāciju. Viesi, aizpildot anketu, apliecina, ka nav bijuši pēdējo 14 dienu laikā ārpus Latvijas un šobrīd jūtas labi.

Galerija

Atbalsts

“Kempinga “Ezermala” izveide pie Sasmakas ezera” projekts tiek realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Kempingu “Ezermala” pie Sasmakas ezera atbalsta ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” (Projekta Nr.3.1.1.6/16/I/001).