Kempings Ezermala

Jaunumi

Jaunumi

Ieteicams

Ķermeņa labsajūtai un veselībai – pirts un kubls

Strauji tuvojas vasara, un jau pēc dažām dienām būsim gatavi uzņemt ciemos pirmos viesus mūsu izlolotajā un pavisam jaunajā klusajā kempingā “Ezermala”, kas atrodas Valdemārpilī pie Sasmakas ezera. Vēl rit pēdējie darbi, lai ikvienam viesim būtu iespēja ne tikai rezervēt nakšņošanai divvietīgu mucu mājiņu uz ezera vai četrvietīgu mucu mājiņu ezera krastā, bet arī karsēties lauku pirtī un relaksēties kublā jeb baļļā.

Lasīt vairāk “Ķermeņa labsajūtai un veselībai – pirts un kubls”

Ieteicams

Kempings “Ezermala” izstādē Balttour 2019

Pašā februāra sākumā izstāžu hallē Ķīpsalā notika jau ikgadējā tūrisma izstāde Balttour 2019. Arī kempings “Ezermala” aizvadīja trīs piedzīvojumiem pilnas dienas, kur caur neskaitāmiem ceļojumiem un tūrisma piedāvājumiem, uzrunājām izstāžu apmeklētājus pavadīt vasaras brīvdiena Latvijā pie dabas Baudot mieru, klusumu un Kurzemes dabas bagātības.  Mucu mājiņas uz ūdens romantiskām naktīm, pirts prieki ģimenes lokā vai nelielā draugu kompānijā, tas viss un vēl vairāk būs izbaudāms kempingā “Ezermala” sākot ar šā gada maiju. Rezervē jau šobrīd savu atpūtu!

Lasīt vairāk “Kempings “Ezermala” izstādē Balttour 2019”

Pirts slotiņu maģija

Rudenī, kad tik ļoti kārojas vairāk būt siltumā un palutināt savu ķermeni, tad dzestrā gaisa kontrastam nav nekā labāka par īstu lauku pirti. Turklāt pirts ir veselīga gan ķermenim, gan dvēselei. Un īsta latviskā pirts nav iedomājama bez slotiņām, ar kurām pašam sevi vai citus nopērt. Vasarā īpašs pirts sagatavošanās rituāls ir svaigi plūktas un sietas slotiņas, bet rudenī un citos gadalaikos izmanto izžāvētas, pirms pēršanās aukstā ūdenī ieliktas un atdzīvinātas slotiņas. Tikai nedrīkst pārāk ilgi noturēt pirtsslotu tajā ūdenī, citādāk viss labums paliek tajā.

Lasīt vairāk “Pirts slotiņu maģija”

Ieplāno svētkus svinēt kempingā “Ezermala”!

Pirmā sezona mūsu kempingā tuvojas noslēgumam, un oktobrī vēl ir iespēja tikai izbaudīt atpūtu, piesakot pirti un baļļu, bet tikmēr mēs jau pieņemam rezervācijas nākamajai vasarai. To droši varat veikt tepat mūsu mājaslapā. Esam ļoti priecīgi par šo pirmo sezonu, kurā pie mums viesojušies visdažādākie cilvēki – gan ģimenes ar bērniem, gan draugi mazā kompānijā, gan arī pāri, saderinātie, jaunlaulātie un tikko iemīlējušies cilvēki, kas vēlējās izbaudīt romantisku atpūtu divvietīgajā mucu mājiņā uz ezera ar brīnišķīgu panorāmas skatu.

Lasīt vairāk “Ieplāno svētkus svinēt kempingā “Ezermala”!”

Uzņēmēju pieredzes diena kempingā “Ezermala”

Swedbank “Uzņēmēju pieredzes dienu” ietvaros, kas no 20. līdz 24. maijam norisinās visā Latvijā, 22.maijā plkst.12:00 aicinām uz kempingu “Ezermala” Sasmakas ezera krastā  (Blaumaņa ielā 14, Valdemārpilī, Talsu novadā). Uzņēmēja Terēze Riekstiņa dalīsies savā pieredzes stāstā par uzņēmuma izveidošanu un attīstības izaicinājumiem. Būs iespēja apskatīt jauno kempingu, kurš savu pirmo sezonu ir uzsācis šogad. Un, protams, būs arī  iespēja satikt citus uzņēmējus un veidot jaunus kontaktus.

Lasīt vairāk “Uzņēmēju pieredzes diena kempingā “Ezermala””