Atveram ceturto vasaras sezonu 2022

Atveram ceturto vasaras sezonu 2022

Šobrīd kempingā “Ezermala” sākam gatavoties savai ceturtajai sezonai, kuru atvērsim jau 30.aprīlī. Lai arī maijs ir mēnesis, kad var sajust gan saules siltumu, gan vēl drēgnumu un vējaino pieskaņu, tomēr šajā mēnesī plaukst koki, zied ievas, kūko dzeguzes un katrs saules stars ļauj mums mosties vasarai.

Viesiem iespējams vakara drēgnumu aizdzīt sildoties karstajā ūdens kublā zem zvaigžņotas debess vai karsēties pirtiņā ar bērza slotiņām. Aicinām atpūsties pie mums arī šajā laikā. Pie tam maijā mājiņas pieejamas par draudzīgāku cenu. Pieejamas 2 divvietīgās mucu mājiņas uz ezera un 2 četrvietīgās mucu mājiņas ezera krastā.

Mūsu galvenā kempinga vērtība ir klusums un dabas sajūtu baudīšana mucu mājiņās ar panorāmas skatu uz skaisto Sasmakas ezeru. Esam neliels kempings, tāpēc varam nodrošināt klientiem privātumu. Mums pašiem joprojām katru dienu sajūsmā aizraujas elpa par miglas ietītajiem rītiem uz ezera, vai vakara pasakainajiem saulrietiem, par putnu čalām un pilnmēness gaišajām naktīm. To nevar izstāstīt, ne arī bildēs parādīt. To var tikai piedzīvot uz vietas. Pilsētas iedzīvotājiem tas ir labs veids kā atgūt spēkus jauniem darba cēlieniem, baudīt dabu, klusumu un mieru. Tajā pašā laikā mēs esam pilsētas Valdemārpils teritorijā, tur pat netālu ir veikals un iespēja ātri nokļūt citos gala mērķos. Un, protams, pats ezers ir brīnišķīgs viesu pievilinātājs. Latvijā ir daudz skaistu ezeru, un, noteikti mūsu garais Sasmakas ezers ir īpašs šajā pulkā.

Pēdējos gados tūristu pieprasījums pēc naktsmītnēm aug strauji. Pieprasījums ir lielāks, nekā varam piedāvāt. Jau šobrīd liela daļa vasaras nedēļas nogales ir rezervētas. Viesi jau zina, ka jārezervē laicīgi. Ir vairāki, kas vasarā jau rezervē nākamās vasaras datumus. Mūs var atrast arī Baltijas kempingu kartē un esam Latvijas Kempingu asociācijas biedri. Vislabāk rezervāciju veikt mūsu mājas lapā www.ezermala.lv. Mūs var atrast arī booking.com. Mūsu galvenie viesi ir pāri vai ģimenes ar bērniem, kas vēlas atpūsties tepat skaistajā Latvijā. Aicinām ciemos arī tos, kas paši domā par savu uzņēmējdarbību vai iespējām lauku tūrismā – labprāt dalāmies savā pieredzes stāstā un dodam iedvesmu pirmajiem soļiem.  Šajā vasarā aicinām viesus baudīt atpūtu pie mums vismaz uz 2 naktīm. Viesiem 7 dienas pirms ierašanās ir jāiemaksā avansā puse no rezervācijas summas. Noteikti laicīgi jau jāpiesaka pirts vai baļļas rezervācija. Izklaidēm pieejami arī laivas un SUP dēļi. Ieplānojiet savas vasaras brīvdienas jau šobrīd!

Uz tikšanos vasarā Valdemārpilī kempingā “Ezermala” pie Sasmakas ezera!