Izbaudiet kopā būšanu ar ģimeni mūsu kempingā

Izbaudiet kopā būšanu ar ģimeni mūsu kempingā

Maijs tuvojas noslēgumam, un šo mēnesi var savā ziņā nosaukt par Ģimenes mēnesi, jo 9. maijā svinējām Mātes dienu jeb Māmiņdienu, un 15. maijā tiek atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena.

Un jau pavisam drīz būs vēl kādi nozīmīgi svētki saistībā ar ģimeni – 1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Šī diena būs nozīmīga arī ar skolēnu vasaras brīvlaika sākšanos.

Esam patiesi priecīgi, ka pie mums brauc atpūsties gan pavisam jaunas ģimenes, lai nosvinētu saderināšanos vai kāzu jubileju, gan arī ģimenes, kurās jau ir viens vai vairāki bērni, kuri labprāt izmanto teritorijā esošo rotaļlaukumu un kuru smiekli mazajā pludmalītē, ūdenim šļakstoties, atbalsojas un atgādina, ka ir jāspēj priecāties par mazām lietām un jāizbauda tieši šis mirklis. Tāpat kempingā ģimenes lokā ir arī svinēti ģimenē nozīmīgi svētki, piemēram, dzimšanas diena vai izlaidums, un par pozitīvajām sajūtām varējām pēc tam lasīt sociālajos tīklos vai atstātajās atsauksmēs.

Kādēļ vēlamies izcelt ģimeni? Jo bez ģimenes atbalsta nebūtu tapis šis kempings.  Intervijā laikrakstam “Talsu Vēstis” kempinga izveidotāja Terēze Riekstiņa uzsvēra, cik svarīgs ir ģimenes atbalsts: “Varu teikt, ka bez ģimenes atbalsta es neko no šī visa nebūtu varējusi realizēt. Iesaistījās katrs, sākot no vecākiem, vīru, brāli un māsu, un beidzot ar bērniem un draugiem. Katras darba rokas un stundas ir bijušas zelta vērtas, lai kempingu varētu atvērt. Tāpēc vislielākā pateicība maniem tuviniekiem un citiem atbalsta cilvēkiem, kas noticēja šim projektam jau no paša sākuma.”

Ģimene ir svarīga vērtība, un tā spēj dot tik daudz, lai varētu realizēt kādas idejas un sapņi piepildītos. Bieži vien tieši ģimenes ticība tam, ka viss var izdoties, palīdz spert pirmos soļus, kas ir visgrūtākie, tomēr bez tiem nekas pats no sevis nevar notikt.

Novērtējiet laiku, ko varat kopā pavadīt! Runājiet, smejieties, spēlējiet spēles, uzticieties un iedvesmojiet! Esiet viens otram vislabākais skolotājs un visvērtīgākais atbalsts! Sviniet svētkus, baudiet vasaru un atpūtu! Gaidīsim arī jūsu ģimeni mūsu kempingā, lai nakšņotu mucu mājiņā uz ezera vai krastā, relaksētos karstajā baļļā, pērtos ar bērzu slotiņām pirtī un peldētos Sasmakas ezerā!