Atsauksmes

Atsauksmes

Mīļie kempinga viesi! Paldies par jūsu brīnišķīgajām atsauksmēm, kuras jūs uzrakstāt vai pasakāt klātienē, kad dodaties prom no kempinga! Paldies par ikvienu atsauksmi, kuru publicējat google, booking, facebook un instagram!

Paldies arī par sirsnīgajiem vārdiem, kurus mums rakstāt privātās vēstulēs! Jūsu vārdi mūs iedvesmo un dod spēku. Liels, liels paldies!

Dažas no google atsauksmēm

Solvita Ernestsone (5/5): “Viss bija superīgi! Par visu padomāts! Mēs jau rezervējām nākamgad!”

Sintija Klamane (5/5): “Kolosāla vietiņa, lai aizbēgtu no ikdienas steigas. Skaista, tīra apkārtne, miers un klusums garantēts.”

Katrīna Silva Mierkalne (5/5): “Skaista, sakopta vide un mājiņas. Laipns personāls, adekvāta cena. Viss forši!”

Janis Stals (5/5): “Viena no superīgākajām atpūtas vietām Latvijā. Ir laivas, miers un atpūta, tai pašā laikā blakus veikali un pilsēta.”

Paldies par jūsu novērtējumu (4,9 – Izcili)!

Dažas no booking atsauksmēm

Dace (10/10): “Viss bija lieliski! Tāds klusums un miers, fantastiski! Ērta 4vietīga mājiņa – ļoti ērti matrači, papildus plediņi, tējkanna, krūzītes, sildītājs, ja vēsi, ventilators, ja karsti, un, protams, fantastiskais skats. 🙂 Bērniem lieliskas izklaides iespējas.”

Jolanta (10/10): “Brīnišķīga, sakopta, plaša atpūtas vieta. Lieliska vieta gan ģimenei, gan pārim. Kempinga vieta bija tīra, saimniece laipna un atsaucīga. Visa atpūtas vieta ir ārkārtīgi pārdomāta un ērti lietojama. Ezers un laivas atpūtnieku rīcībā, bērniem laukums un batuts. Ir vēl sup dēļi, pirts un kubls. Vienkārši lieliski.”

Adele (9/10): “Skaista, klusa vieta ezera krastā. Pie katras mājiņas grills un galds ar krēsliem. Viss tīrs un sakopts. 2vietīgajā mucā bija gan tējkanna, gan arī mini ledusskapis, kas patīkami pārsteidza. Kā arī bija tēja, kafija un krūzītes. Koplietošanas labierīcības ļoti sakoptas, bija pieejama pat trauku švammīte un fairy. Dušas telpā pieejams arī jaudīgs fēns.”

Laura (10/10): “Pirmo reizi savā ceļotāja pieredzē apmeklēju šādu kempingu, pieredze 10 punkti no 10 punktiem. Tīrs, gaumīgs, labi uzturēts, saimnieki atsaucīgi un ļoti profesionāli, skaista vieta!!! Mums bija arī ļoti jauki kaimiņi. Izbaudījām pa visiem 100%.”

Paldies par jūsu novērtējumu (9,5 – Izcili; 9,7 – Personāls)!

Šīs ir tikai dažas no atsauksmēm, kuras esam saņēmuši, bet katru no tām esam izlasījuši, un iespēju robežās mēs ņemam vērā arī jūsu ieteikumus. Dažus jau esam ņēmuši vērā pēc pirmās kempinga sezonas un par dažiem domāsim nākamajā sezonā, lai jums pie mums būtu vēl lieliskāka atpūta. Ļoti priecājamies par jaunajiem klientiem, un vēl lielāks prieks ir par to, ka vēlaties braukt vēlreiz un ieteikt arī citiem atpūtu mūsu klusajā kempingā “Ezermala” pie Sasmakas ezera.

Uz tikšanos nākamā vasarā!