Uzdāvini sajūtas un atmiņas

Uzdāvini sajūtas un atmiņas

Ja vēlies iepriecināt dzimšanas dienā vai kādos citos īpašos svētkos sev tuvu cilvēku, draugus vai ģimeni, uzdāvinot kaut ko tādu, par ko viņi vēl ilgi atcerētos, uzdāvini viņiem dāvanu karti atpūtai mūsu kempingā “Ezermala”.

Tā ir derīga vienu gadu kopš iegādes brīža, līdz ar to, ja nepaspēs izmantot uzreiz, dāvanu kartes saņēmējs varēs jau laicīgi ieplānot savu atpūtas datumu nākamajai vasarai. Dāvanu kartes summa ir runājama – tā var būt par vienu nakti mucu mājiņā vai vairākām naktīm, var arī kombinēt, dāvinot klāt karsto baļļu vai pirti. Visu varam sarunāt.

Uzdāvinot dāvanu karti, tu neuzdāvini tikai krāsainu papīra gabalu glītā aploksnē. Tu uzdāvini arī sajūtas un atmiņas. Jaunajai māmiņai tu uzdāvini iespēju uz brīdi pabūt vienatnē vai ar tuvu draudzeni pavadīt laiku klusumā pie Sasmakas ezera. Jaunajam pārim tu uzdāvini romantisku atpūtu divatā, nosvinot dzīves skaisto notikumu, nakšņojot mucu mājiņā uz ezera. Saviem vecākiem kāzu jubilejā tu uzdāvini iespēju izrauties no rutīnas, un viņu atmiņā noteikti saglabāsies brīnišķīgais panorāmas skats uz ezeru. Ģimenei ar bērniem tu uzdāvini īpašu pikniku ar nakšņošanu skaistā vietā, kurā bērniem būs plašumi, kur izskraidīties un paspēlēties, bet vecāki turpat varēs izbaudīt atpūtu ārpus pilsētas trokšņiem, peldēties ezerā vai vizināties ar laivu pa Sasmakas ezeru. Ja plānotas lielākas svinības, uzdāvinot dāvanu karti, tu uzdāvini arī svinību vietu, kurā nelielā kompānijā nosvinēt vecmeitu ballīti, diploma saņemšanu vai apaļu jubileju. Arī tās būs gan spilgtas un skaistas sajūtas, gan īpašas atmiņas.

Dāvanu kartei klāt pievienosim bukletu, kurā plaši aprakstīts par kluso kempingu “Ezermala”, lai, ja nu dāvanu kartes saņēmējs nav par mums neko dzirdējis, var uzreiz viegli un pārskatāmi uzzināt par atpūtas iespējām kempingā. Dāvanu karti ir iespējams saņemt drukātā veidā vai elektroniski. Ja vēlies iepriecināt kādu sev īpašu cilvēku, nedāvini lietas, bet gan sajūtas un atmiņas! Tās ir paliekošākas vērtības.