Kempings Ezermala

Pasākumi Talsu pusē 2020.gada vasarā

Pasākumi Talsu pusē 2020.gada vasarā

Ziema kavējas un aiz loga tiešām sāk smaržot pēc pavasara, tāpēc šis ir īstais brīdis, lai ieplānotu vasaras brīvdienas un atpūtas iespējas. Piedāvājam dažus datumus, kad patiešām būs noderīgi būt Talsu pusē

un aicinām jau tagad padomāt par naktsmājām un izmantot iespēju rezervēt mucu mājiņu Valdemārpilī ar brīnišķīgu panorāmas skatu uz Sasmakas ezeru.

Rallija cienītājiem viennozīmīgi svarīgākā ziņa, ka ikgadējais Rally Liepāja FIA Eiropas rallija čempionāta 2020. gada posms notiks no 29. līdz 31. maijam un tajā iekļauti posmi arī Talsu pusē.

Vasaras sākums nav iedomājams bez Raimona Tiguļa brīvdabas koncertu, kas šogad notiks 6.jūnijā Tiguļkalna ozolu ielokā.

Pirms pašiem Līgo svētkiem nozīmīga nedēļas nogale ir no 19. līdz 21.jūnijam, kad Talsi – deviņu pakalnu pilsēta svinēs pilsētas svētkus. Tradicionāli trīs dienas baudīsim un gūsim iedvesmu bagātīgā svētku programmā.

Valdemārpils pilsētas svētki šogad notiks 18.jūlijā, tieši liepziedu laikā. Jau no paša rīta ar iedzīvotāju modināšanu, tradicionālo svētku gājienu cauri visai pilsētai un vakarā balli Dupurkalna estrādē. Svētki gan vietējiem pilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem un tūristiem.

No 22. līdz 25. jūlijam Sabilē tiks svinēti tradīcijām bagātie Sabiles Vīna svētki ar vīnu degustācijām, muzikāliem pārsteigumiem un amatnieku tirdziņiem.

Savukārt aktīvās atpūtas cienītājiem jau laikus jārezervē 15.augusts, kad notiks Valdemārpils pludmales svētki Sasmakas ezera pludmalē. Šajā dienā Talsos var iepirkties arī Dižmāras gadatirgū.

Apvienojiet atpūtu ar svētku svinēšanu! Uz tikšanos vasarā!