Talsu bruncī ieaustie

Talsu bruncī ieaustie

Katru gadu Talsu novada pašvaldība rīko konkursu “Talsu bruncī ieaustie”, lai cildināt tos Talsu novada ļaudis, kuri ar savu radošumu, uzņēmību un ieguldīto darbu dara novadu skaistāku un sakoptāku.

Ik gadu pie Talsu novada iedzīvotājiem dodas konkursa „Talsu bruncī ieaustie” žūrijas komisija, lai iepazītos ar čakliem, radošiem, aktīviem sava novada iedzīvotājiem un lai aplūkotu nedaudz piemirstas vai gluži pretēji – pavisam jaunas apskates vietas un ēkas.

Mums bija patiess prieks šogad uzņemt žūriju arī kempingā “Ezermala”, kur vēl pašā vasaras sākumā izrādījām skaistās mucu mājiņas uz ezera un krastā, pirti un baļļu liepas paēnā, un izstāstījām stāstu par ceļu uz lauku tūrisma mazo biznesu.

Konkurss ir Talsu novada pašvaldības iniciatīva, lai veidotu un stiprinātu sadarbību ar novada iedzīvotājiem, vairotu viņu piederību novadam, ieinteresētu un iesaistītu iedzīvotājus savu īpašumu labiekārtošanā, veicinātu novada sakoptību un pateiktos sabiedriski aktīviem iedzīvotajiem par ieguldījumu novada tēla veidošanā.

Šī gada 6. septembrī Talsu tautas namā norisinājās konkursa laureātu apbalvošanas ceremonija un esam neizsakāmi priecīgi par iespēju būt nominētiem uz “Rosīgākais uzņēmums 2019” titulu. Paldies arī ALTUM un LIAA Talsu biznesa inkubatoram par piešķirto simpātiju balvu, izsakot kempinga vadītājai Terēzei Riekstiņai pateicību par mērķtiecību, enerģiju, ieguldīto sirdi un dvēseli, attīstot kempingu Ezermala, un atsaucību dalīties pieredzē! Šāda atzinība iedvesmo mūs turpināt attīstīt kempingu un iedvesmot citus izbaudīt Kurzemes dabas skaistumu.

Kempings ir veiksmīgi noslēdzis savu pirmo sezonu un ir patiešām pateicīgs katram viesim, kurš šajā vasarā paviesojās pie mums. Visvairāk pie mums ciemojās Latvijas iedzīvotāji. Taču uzņēmām viesus arī no tādām valstīm kā Igaunija, Lietuva, Vācija, Nīderlande, Beļģija, Polija, Anglija. Arī no Šveices, Itālijas, Amerikas, Indijas un pat Ķīnas. Bijām priecīgi uzņemt vairākas vecmeitu ballītes dalībnieces, ģimenes un draugu kompānijas, arī kāzu viesus un pārus, kas baudīja romantisku atpūtu pie mums.

Uz tikšanos kempingā jau 2020.gada vasarā!