Ieplāno svētkus svinēt kempingā “Ezermala”!

Ieplāno svētkus svinēt kempingā “Ezermala”!

Pirmā sezona mūsu kempingā tuvojas noslēgumam, un oktobrī vēl ir iespēja tikai izbaudīt atpūtu, piesakot pirti un baļļu, bet tikmēr mēs jau pieņemam rezervācijas nākamajai vasarai. To droši varat veikt tepat mūsu mājaslapā. Esam ļoti priecīgi par šo pirmo sezonu, kurā pie mums viesojušies visdažādākie cilvēki – gan ģimenes ar bērniem, gan draugi mazā kompānijā, gan arī pāri, saderinātie, jaunlaulātie un tikko iemīlējušies cilvēki, kas vēlējās izbaudīt romantisku atpūtu divvietīgajā mucu mājiņā uz ezera ar brīnišķīgu panorāmas skatu.

Un viesi ir bijuši ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Igaunijas, Šveices, Anglijas, Vācijas, Nīderlandes un Itālijas. Atpūta mūsu kempingā ir kādam bijusi kā dāvana dzimšanas dienā, kā pārsteigums vecākiem, kā ģimenē nozīmīga datuma atzīmēšana, gan arī šeit ir svinēti Līgo svētki, ģimenes lokā pavadīta Māmiņdiena un Tēva diena, kā arī nelielā draugu kompānijā svinēta Vecmeitu ballīte. Ja arī jūs esat ieplānojuši nākamajā vasarā svinēt Vecmeitu vai Vecpuišu ballīti, iespējams, ka tieši šī vieta jums būs patiešām piemērota. Var arī rezervēt vietu bez nakšņošanas, izmantojot tikai terasi un grilu, piknika vietu, laivas vai SUP dēļus izbraucienam pa Sasmakas ezeru, un pēc tam vakarā pērties pirtī ar bērzu slotiņām un baudīt relaksējošu atpūtu tieši zem liepas, karsējoties koka kublā un baudot dabas klusumu. Šādi var arī svinēt savu dzimšanas dienu tuvāko draugu vai ģimenes lokā, ja esat no tiem cilvēkiem, kam labāk patīk mierīgas svinības mazā kompānijā. Ja vēlaties tomēr arī nakšņot pie mums, bet budžets ir ierobežots, tad ir arī iespēja rezervēt telts vietu vai piebraukt pie mums ar kemperi.

Uzcept šašliku, uzspēlēt volejbolu, izbraukt ar laivu vai SUP dēli vakarā pa ezeru līdz ūdensrozēm, izkarsēties un nopērties pirtī, atveldzēties ar nakts peldi turpat blakus esošajā ezerā, kur ierīkota peldvieta, un pēc tam vēl aizmirst par visām darba lietām vai citām problēmām, ļaujot karstajam ūdenim kublā atslābināt ķermeni un baudīt vakaru – šāda atpūta patiks noteikti ne tikai draugiem, bet arī ģimenei. Var arī iekurt ugunskuru un uzvārīt zupu, baudīt naksnīgas draugu sarunas pie uguns liesmas vai divvientulībā, ietinoties pledos, sveču gaismā sēdēt uz laipas pie mucu mājiņas un baudīt karstu tēju vai malkot šampānieti.

Ieplānojiet jau laicīgi savus vai mīļo cilvēku svētkus atzīmēt mūsu kempingā “Ezermala”, veicot rezervāciju jau uz nākamo vasaru! Ja nu kādam jau drīzumā tuvojas dzimšanas diena, varat viņu iepriecināt ar dāvanu karti, ko var mūsu kempingā izmantot 12 mēnešu laikā. Tad dāvanu kartes saņēmējs pats varēs izvēlēties labāko datumu, kad izmantot atpūtas iespēju kempingā pie Sasmakas ezera. Bet, ja vēl oktobrī vēlaties atpūties, rezervējot tikai pirti un kublu, tad rakstiet mums privāti uz info@ezermala.lv, arī sociālajos tīklos var sūtīt privātu ziņu vai arī zvanīt uz šo numuru: +371 23 889 009. Gaidīsim ciemos!