Tēva diena un laiks kopā ar ģimeni

Tēva diena un laiks kopā ar ģimeni

Strauji tuvojas vasaras beigas un arī septembris. Lai gan septembris visvairāk asociējas ar to, ka bērni atgriežas skolā, skolotājiem beidzies garais vasaras atvaļinājums, kādam ir jāuzsāk jaunas studijas augstskolā, tomēr šis mēnesis ir vēl ar kaut ko nozīmīgs – ar Tēva dienu.

Ne jau tikai mammas ir pelnījušas skaistus svētkus un īpaši svinamu dienu, bet arī tēvi. Un šogad Tēva diena tiks svinēta 8. septembrī. Vai jūs jau esat padomājuši, kā to visa ģimene kopā nosvinēsiet vai ar kādu dāvanu tēti iepriecināsiet? Ja vēl neesat ieplānojuši šai dienai neko, tad iesakām veikt rezervāciju četrvietīgajai mucu mājiņai gleznainā ezera krastā ar brīnišķīgu panorāmas skatu. Jāuzsver, ka Krasta mucu mājiņa, kas paredzēta četrām personām, atrodas krastā, nevis uz ezera, bet tā ir veidota tādā pašā stilā, un arī no tās paveras brīnišķīgs skats uz ezeru.

Bet tas vēl nav viss. Tētis noteikti priecāsies arī par iespēju doties pirtī un kārtīgi nopērties ar bērzu slotiņām, un pēc tam atvēsināties ar peldi turpat blakus esošajā Sasmakas ezerā. Ja tomēr viņam labāk patīk silts ūdens, tad visa ģimene noteikti varat izbaudīt relaksāciju kublā tieši zem liepas, kas piešķir savu īpašo burvību un noskaņu. Vakarā, kad visapkārt ir iestājusies tumsa un valda burvīgs dabas klusums, tā ir neaprakstāmi īpaša sajūta – sēdēt kublā un baudīt vakaru. Septembrī vakari jau ir kļuvuši rudenīgi vēsi, un tur slēpjas tā burvība – gaiss ir dzestrs, bet ūdens kublā ir patīkami karsts.

Ja nu tētim patīk makšķerēt, tad droši varat ieteikt viņam izmantot kempingā esošo laivu un doties rīta agrumā pārbaudīt, kādas zivis var izmakšķerēt Sasmakas ezerā. Pēc tam visi kopā varat uzcept ugunskurā vai uz grila gardas brokastis, kuras iespējams baudīt pie galda, kas ir tieši blakus Krasta mājiņai, vai arī droši varat izmantot kempinga lapeni.

Šādi jūs varat ne tikai nosvinēt Tēva dienu, bet arī sagādāt bērniem prieku par laiku, ko visa ģimene var pavadīt kopā, kamēr vēl ir iespējams nakšņot ārpus mājām kādā skaistā vietā kempingā. Septembrī būsim atvērti tikai nedēļas nogalēs, tāpēc ieplānojiet atpūtu jau laicīgi, kamēr ir iespējams rezervēt kādu mājiņu. Ja tomēr jūtat, ka šovasar vairs nepaspēsiet ieplānot šādas brīvdienas, tad uzdāviniet tētim Tēva dienā dāvanu karti atpūtai mūsu kempingā “Ezermala”, kuru ir iespējams izmantot 12 mēnešu laikā. Varēsiet jau laicīgi ieplānot nākamās vasaras brīvdienas un pie reizes varbūt nosvinēt kādu īpašu notikumu, kas jūsu ģimenei svarīgs ir tieši kādā no vasaras siltākajiem mēnešiem.