Ezermala – pasākumi jūlijā

Ezermala – pasākumi jūlijā

Vasara ir laiks, kad ir ne tikai jābauda atpūta pie dabas un jādzīvojas pie ūdens, bet šajā laikā ir vērts arī apmeklēt kādus pasākumus brīvdabā un svinēt svētkus. Lūk, daži mūsu ieteikumi, kurus pasākumus varat apvienot ar ieplānotajām brīvdienām, viesojoties un nakšņojot mūsu kempingā!

  1. Talsu pilsētas svētki

No 5. līdz 7. jūlijam Talsi svinēs pilsētas svētkus ar aktivitātēm un koncertiem visai ģimenei un dažādām gaumēm. Būs gan gastronimiski prieki, gan pavāra meistarklase un floristu plenēra, mājražotāju tirgus, dažādas izklaides iespējas bērniem, improvizācijas teātris, svētku gājiens, kāzu kleitu parāde, gan arī, protams, koncerti (koncertballe kopā ar grupu “INVERSIJA” un solistiem Iru Krauju Dūdumu, Uģi Rozi, Viktoru Lapčenoku un pavadošo grupu Raimonda Macata vadībā, Laimis Rācenājs un retro grupa “Neaizmirstulītes”, Ventspils bigbendu kopā ar solistiem Aiju Vītoliņu, Amandu Maržecku un Edvardu Griezi). Gan piektdien, gan arī sestdien naktī ballīšu cienītājiem būs iespēja arī kārtīgi izdejoties.

2. Zvejnieksvētki Rojā

Vēl kādi īpaši vasaras svētki ir Zvejnieksvētki, kas šogad tiks svinēti 13. jūlijā. Pavisam netālu no mums ir Roja, kurā katru gadu tiek grandiozi svinēti šie svētki, izklaidējot viesus un iedzīvotājus ar dažādām aktivitātēm un koncertiem visas dienas un arī nakts garumā. Sacensības smilšu futbolā un pludmales volejbolā, ūdensskrējiens, auto vilkšana un stumšana, izstādes, velo šova triki, jūras valdnieka vizīte, vizināšanās ar kuģīti, dažādas izklaides pašiem mazākajiem, dziesmas (Žoržs Siksna, grupa “Elektrofolks”, “Čipsis un dullais”), kā arī vakarā ballēšanās pludmalē ar programmām uz divām skatuvēm (“Mazais Princis”, “Labvēlīgais Tips”, “Bermudu divstūris”, Ozols, Ivo Fomins, “Mākoņstūmēji”, grupa “Roja”) un dejas līdz rītam kopā ar DJ Robertu Lejasmeieru un DJ JAX.

3.  Sabiles Vīna svētki

No 24. līdz 28. jūlijam Sabilē tiks svinēti tradīcijām bagātie Sabiles Vīna svētki. Šos svētkus gaida ne tikai sabilnieki, bet arī citi kurzemnieki, sabraucot ciemos no tuvākām un tālākām pilsētām un ciemiem. Vīna degustēšana no Sabiles vīna kalna vīnogām, vietējo vīndaru meistardarbi, amatnieku tirdziņš, teatralizēts svētku gājiens, dažādi muzikāli pārsteigumi visas dienas garumā, kā arī balle līdz rītam.

4. Valdemārpils pilsētas svētki

Mums pašiem kāds ļoti īpašs un gaidīts notikums ir Valdemārpils pilsētas svētki, kurus svinēsim 27. jūlijā. Būs krāšņa programma visas dienas garumā gan lieliem, gan maziem. Tirdziņš, svētku gājiens, sportiskas aktivitātes, Dupurkalna estrādē plkst. 19:00 grupas “Dakota” koncerts, un 22:00 zaļumballe ar grupu “Cits kvartāls”. Savukārt  Sasmakas ezera pludmalē šajā dienā notiks arī Valdemārpils sporta svētki (pludmales volejbols, futbols, strītbols, individuālie sporta veidi). Sākums 11:00. Pludmales sporta svētkos ir iespēja gan vērot un atbalstīt sportistus, gan arī pašiem pieteikties un piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs.

Apvienojiet atpūtu ar svētku svinēšanu! Droši varat pie mums braukt ciemos arī ar savu kemperi vai nakšņot teltī. Tiekamies jūlijā!