Uzņēmēju pieredzes diena kempingā “Ezermala”

Uzņēmēju pieredzes diena kempingā “Ezermala”

Swedbank “Uzņēmēju pieredzes dienu” ietvaros, kas no 20. līdz 24. maijam norisinās visā Latvijā, 22.maijā plkst.12:00 aicinām uz kempingu “Ezermala” Sasmakas ezera krastā  (Blaumaņa ielā 14, Valdemārpilī, Talsu novadā). Uzņēmēja Terēze Riekstiņa dalīsies savā pieredzes stāstā par uzņēmuma izveidošanu un attīstības izaicinājumiem. Būs iespēja apskatīt jauno kempingu, kurš savu pirmo sezonu ir uzsācis šogad. Un, protams, būs arī  iespēja satikt citus uzņēmējus un veidot jaunus kontaktus.

Neliels klusais kempings Sasmakas ezera krastā “Ezermala” piedāvā ne tikai nakšņošanu mucu mājiņās, baudīt pēršanos pirtī un karsēšanos koka kublā, peldēšanos ezerā un atpūtu pie dabas, bet arī iespēju izmantot ugunskura vietu un piknikam paredzēto skaisti iekārtoto vietu, stāvvietu kemperiem ar elektrības pieslēgumu, telts vietu, volejbola laukumu un vēl citas atpūtas iespējas, par kurām vairāk var uzzināt mājaslapā.

Uzņēmēju pieredzes dienas ir pieredzes apmaiņas iniciatīva Latvijā, lai veicinātu uzņēmēju zināšanu apmaiņu veiksmīgākai biznesa attīstībai. Tās ideja ir līdzīga projektam “Ēnu diena”, taču šajā gadījumā uzņēmumus apmeklē nevis skolēni, bet gan uzņēmēji. Iniciatīvu rīko Swedbank sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Attīstības finanšu institūciju ALTUM. Šogad Uzņēmēju pieredzes dienas Latvijā notiks jau otro gadu, un to mērķis ir pulcēt kopā uzņēmējus no visas Latvijas, lai savstarpēji dalītos pieredzē un uzkrātajās zināšanās. Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar veiksmīgiem uzņēmumiem un to pārstāvjiem, kas biznesa attīstīšanai sekmīgi izmantojuši dažādas valsts atbalsta iespējas. Citu pieredzējušu uzņēmēju padoms var būt vērtīgs, lai palīdzētu izvairīties no kļūdām, palūkoties uz risinājumiem no cita skatupunkta vai pat nonākt līdz pat pavisam jaunai idejai.

Piesakies šeit

Uz tikšanos kempingā “Ezermala”!